O firmě WebPromo

Proč jsme ti nejlepší

Jsme firma specializující se především na výrobu moderních webových stránek. Od prvního počátku bylo záměrem ve firmě nabídnout široké veřejnosti možnost objednat si vlastní moderní prezentaci na internetu a to hlavně jednoduše a za zajímavé peníze. Oslovují nás stále více běžní uživatelé, jako jsou například lékaři, malé společnosti, sportovní kluby, autoservisy, restaurace, kosmetická studia apod., kteří se chtějí prezentovat na internetu, ale nemají žádné zkušenosti a mnohokrát se nevyznají v názvech nabízených služeb a ve složitých cenících našich konkurentů.

Z tohoto důvodu jsme připravili nejen jednoduché ceníky, zajímavé ceny, služby ve formě webové stránky na klíč, ale především ke každé objednávce přehledné manuály pomáhající v orientaci i pro úplné nováčky. Naši klienti jsou vždy spokojení, že veškeré formality za ně vyřídíme my a oni se mohou pyšnit svou moderní prezentací, která jim přináší prestiž a nové klienty.

Co u nás získáte

Již v základní nabídce získáte svou moderní webovou stránku, kde můžete prezentovat svúj koníček, práci, službu, klub a mnoho dalších. Je opravdu mnoho možností, pro které je vhodné vytvořit webovou stránku, která osloví další klienty, nové zájemce nebo fanoušky.

Kolik to stojí

Zakázky jsou tvořeny dle požadavku zákazníka. Již základní balíček obsahuje mnoho služeb a vše potřebné pro spuštění Vaší moderní webové prezentace, tzn. obsazuje zpracování, tvorbu webové prezentace a všechna potřebná nastavení. Kontaktujte nás pro více informací zde

Proč si vybrat nás

Nabízíme Vám 100% garanaci spokojenosti, profesionální přístup a zajištění všech potřebných formalit. U nás si může udělat svou moderní webovou stránku, jak úplný začátečník bez jakýchkoliv znalostí, tak i firma nebo živnostník, kteří chtějí podpořit své podnikání.

Představení našeho hlavního týmu

Petr

CEO, Designer

Petr má vystudovanou Manažerskou informatiku na VUT v Brně a věnuje se tvorbě webových stránek a grafice již více jak 8 let

Ivana

Majitelka, Administrativa, Project Manager

Ivana pro nás zajišťuje tolik oblíbenou část naší práce, jakou je administrativa. Jsou to všechny dokumenty, faktury a podobné "lahůdky"

Miloslav "Mumli"

Videoprezentace, Tvotba video formátů

Miloslav se věnuje práci s kamerou více jak dvacet let. Je specialistou na dokumentární filmy, video marketing, ale také hudební videoklipy.

Noro

Programátor, designer

Noro je naším hlavním programátorem, který se věnuje programování více jak 12 let. Je specialistou na HTML, PHP, CMS, CSS, SEO, standardy W3C atd.

Reference

Představení několika klientů, kterým jsme vytvořili webovou prezentaci.

JSTE PŘIPRAVENI SE PREZENTOVAT NA INTERNETU A MÍT SVOU WEBOVOU STRÁNKU ?

Internet je již delší dobu opravdu silné médium a dá se tak s jistotou konstatovat, že kdo nemá svou prezentaci na internetu, nemůže do budoucna počítat s přílivem zákazníků.
Ba naopak, čeká ho odliv stávající klientely, jelikož je prokázané, že si zákazníci vybírají nejen služby, výrobky, lékaře, kluby a mnoho dalších dnes převážně pouze na internetu.
Důležité je pro zákazníky první dojem, který za Vás udělá Vaše webová stránka. Zde Vám zaručíme, že s webovou stránkou od nás, zákazníka jistě oslovíte.

Tvoříme jen moderní a přehledné webové stránky za nejlepší ceny.
Chcete i Vy oslovit nejen nové zákazníky a získat navýšení svých obratů?

Neváhejte nás již dnes kontaktovat pro více informací

Kontaktujte nás